İstanbul 2. nolu Şube

İSTANBUL 2 NOLU ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

ERTAN ŞAHİNOĞLU

5364604166

 

İl  Sekreteri

ALİ RIZA KARABOYA

5367352232

 

il Teşkilatlandırma Bşk.

SEZGİN YILDIRIM

5316101991

 

İl Mali İşler Başkanı

METİN YILDIZ

5324779180

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

NECATİ AKDAĞ

5432190012

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

METİN UZUNYAYLA

5304337503

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

MEHMET ATMACA

5336801236

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

SEVDA BEKTAŞ İCERAL

  5453530176

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

DOĞAN DERE

5358790027 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HÜSEYİN GİNELİ

5337133285 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ALİ AYYILDIZ

5424102167 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET GÜNAÇIK

5413347831 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

ÜSTÜN ŞENSOY

5324032309

 

Engelliler Komisyon Başkanı

NİGAR AÇIKEL  5436508928  

SHÇEK Komisyon Başkanı

MURAT   HALAYIK  5059701903  

MEM.İş Yeri Temsilcisi

     
       

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

PENDİK İlçe Başkanı

MAHİR KALE

5313001708

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

COŞKUN DEMİR

 5377285994

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

BİLAL UÇAR

 5446544254

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

SELMA YAMANUS  5435001713  

İlçe Kadın Kolları Başkanı

TUĞBA KADIOĞLU  5392844613  

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

MUSTAFA KOÇYİĞİT  5358801303  

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

İBRAHİM ÖKMEN  5304312872  

 KARTAL İlçe Başkanı

MURAT HALAYIK

 5059701903

 

İlçe Başkan Yardımcısı

GÜNEL GÜNAY

 5333957427

 

İlçe Başkan Yardımcısı

RAŞİT ÇETİNER

 5325626937

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

NURŞEN EREN

   

Engelliler Komisyon Temsilcisi

HARUN ÇİFÇİ

   

Shçek Komisyon Temsilcisi

ERBAY AKDOĞAN

   

  SANCAKTEPE İlçe Başkanı

 ERDAL KARADEMİR

 5376799993

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

NECATİ AKDAĞ

   

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

ÇEKMEKÖY İlçe Başkanı

 

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

Engelliler Komisyon Temsilcisi

     

Shçek Komisyon Temsilcisi

     

BEYKOZ İlçe Başkanı

BÜLENT OKAT

5368260572

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

  SULTANBEYLİ İlçe Başkanı

MURAT UĞUZ

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

 TUZLA İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

METİN UZUNYAYLA

   
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi  

 

 
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi      

MALTEPE İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

 ADALAR  İlçe Başkanı

NİGAR AÇIKEL  5436508928

 

İlçe Başkan Yardımcısı 

   

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     
İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi      
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi  

 

 

ŞİLE İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     
İlçe İş Yeri Temsilcisi      
İlçe Engelliler Komisyon Başk.      

ATAŞEHİR İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi      
İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi      
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi      

ÜSKÜDAR İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     
İlçe İş Yeri Temsilcisi      
İlçe Engelliler Komisyon Başk.      
Shçek Komisyon Temsilcisi      

 ÜMRANİYE İlçe Başkanı

HÜSEYİN GİNELİ

5337133285

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

     
İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi      

 İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     
İlçe İş Yeri Temsilcisi      
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi      
İlçe Engelliler Komisyon Bşk      

İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     
Shçek Komisyon Temsilcisi      
Engelliler Komisyon Temsilcisi      

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

 

+