ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
|
Görevi
|
Adı Soyadı
|
Telefon
|
e-posta adresi
|
İL Başkanı
|
BÜLENT ECEVİT ÖZBEK
|
5387670543
|
|
Başkan Yardımcısı
|
ÖZNUR KARAAĞAÇ
|
5305757949
|
|
Teşkilatlandırma Bşk.
|
BÜLENT DALGILIÇ
|
5317836843
|
|
Mali İşler Başkanı
|
UĞUR IŞIK
|
5355146763
|
|
Mevzuat işleri Başkanı
|
ÖZLEM YÜZEY
|
5533609980
|
|
Eğitim İşleri Başkanı
|
DUYGU KARAMAN
|
5326764590
|
|
Sosyal İşler Başkanı
|
ALİ GÖDE
|
5367796558
|
|
Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
|
AHMET ALPHAN |
5362015761 |
|
Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
|
OKAN ÇELEBİ |
5069914079
|
|
Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Denetleme Kurulu Üyesi
|
|
|
|
Denetleme Kurulu Üyesi
|
|
|
|
Denetleme Kurulu Üyesi
|
|
|
|
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Disiplin Kurulu Üyesi
|
|
|
|
Disiplin Kurulu Üyesi
|
|
|
|
Disiplin Kurulu Üyesi
|
|
|
|
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek
|
|
|
|
Kadın Kolları Komisyon Başkanı
|
|
|
|
Engelliler Komisyon Başkanı
|
|
|
|
SHÇEK Komisyon Başkanı
|
|
|
|
MEM.İş Yeri Temsilcisi
|
İLKER BEYLİK |
5072152447 |
|
|
|
|
|
İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
|
Görevi
|
Adı Soyadı
|
Telefon
|
e-posta adresi
|
ŞEHZADELER İlçe Başkanı
|
UĞUR DİNMEZ
|
5467481348
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
MAZHAR KARTAL
|
5345484763
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
MURAT GÜVEN
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
CEYLAN AKKAYA |
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
RIDVAN İLBOĞA |
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
YUNUSEMRE İlçe Başkanı
|
ALİ ALTIPAŞAK
|
5393665747
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
YILMAZ SOLHAN |
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
BAHRİ GÖGCEOĞLU |
5368745827 |
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
ALAŞEHİR İlçe Başkanı
|
HAKKI TURGUT GÜNDÜZ
|
5077098037
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
AHMETLİ İlçe Başkanı
|
SÜLEYMAN ERKEN
|
5314357732
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
GÖLMARMARA İlçe Başkanı
|
TAMER GÖKMEN
|
5327043669
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
ADEM CÖMERT
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
A.ALAATTİN BOSTANCI |
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
GÖRDES İlçe Başkanı
|
İSA YILMAZ
|
5424164891
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
İLYAS AYDIN
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
SOMA İlçe Başkanı
|
FEVZİ ATİK
|
5433740709
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
KAZIM AKYOL
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
FEVZİ ATİK
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe İş yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
TURGUTLU İlçe Başkanı
|
İRFAN YERAL
|
5536544782
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
HASAN HÜSEYİN AKÇA
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelliler Komisyon Başk.
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
HÜSEYİN EFE EFİL |
5389363634 |
|
İlçe İş yeri Temsilcisi
|
DURMUŞ DURAK |
|
|
SARUHANLI İlçe Başkanı
|
EROL NEŞELİ
|
5326864908
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
UĞUR DİNMEZ
|
5467481348
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
BEGÜM ASAL
|
5544493938
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
KULA İlçe Başkanı
|
MURAT TÜRE |
5449571818 |
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelliler Komisyon Başk.
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
AKHİSAR İlçe Başkanı
|
ALİ AK |
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş yeri Temsilcisi
|
HÜSEYİN UĞUR |
5377003526 |
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
SELENDİ İlçe Başkanı
|
METİN ALTUN |
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe İş yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Engelliler Komisyon Başk.
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
DEMİRCİ İlçe Başkanı
|
DURSUN YÜKSEL |
5432096868 |
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
ŞEREF TÜRKMEN |
5347119601 |
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
ZAFER DURMAZ
|
5369303620
|
|
İlçe İş yeri Temsilcisi
|
YAHYA SARI |
5445027045 |
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
GÜLHAN AKKAYA |
5056036326 |
|
SALİHLİ İlçe Başkanı
|
NAMIK KORKMAZ |
5343894791 |
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
HİMMET ARISOY |
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
SERHAT AYSAL |
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
HÜEYİN DİNÇ |
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
RABİYE AY |
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
HÜSEYİN AKGÜN |
|
|
KÖPRÜBAŞI İlçe Başkanı
|
CELAL AKYÜZ |
5466089642 |
|
İlçe Başkanı Yardımcısı
|
YUSUF TÜRKYILMAZ
|
5376209895
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Başkanı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Başkanı
|
|
|
|
İlçe Başkanı Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Başkanı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Başkanı
|
|
|
|
İlçe Başkanı Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe Başkan Yardımcısı
|
|
|
|
İlçe İş Yeri Temsilcisi
|
|
|
|
İlçe Kadın Kolları Başkanı
|
|
|
|
İlçe Engelli Komisyon Başkanı
|
|
|
|
İlçe Shçek Komisyon Başkanı
|
|
|
|