İstanbul 1 nolu Şube

İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

DERYA AVCI

5325662832

derelay@hotmail.com

İl  Sekreteri

NİHAT ÖZDEMİR

5321619730

 

il Teşkilatlandırma Bşk.

MEHMET KARAGÜLLE

5072522030

 

İl Mali İşler Başkanı

YUNUS GÜLEÇ

5357815967 

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

KAZIM ÖZAVCI

5317939365 

 

il Eğitim İşleri Başkanı

MUHTEREM ÖZDEMİR

    5333145714

 

il Sosyal  İşler Başkanı

AHMET KILIÇ

    5449734111  

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

DAVUT ÖZER

5052073431 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

YASEMİN TAKUŞ

5313089612

 

Engelliler Komisyon Başkanı

CEM GÖKAY GÖKALP
GÜLHAN AKTAŞ
     5306002412  

SHÇEK Komisyon Başkanı

FERHAT AKSOY    5536182800  

MEM.İş Yeri Temsilcisi

CİHAT GARZANLI     5050874534  
       

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 BAĞCILAR İlçe Başkanı

ERDAL BILDIRCIN

5335137879

erdalbıldırcın@gmail.com

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

 ARNAVUTKÖY İlçe Başkanı

AYFER TANK

 5332570931

ayfer-aslan@hotmail.com

İlçe Başkan Yardımcısı

FATİH ŞAHİNGÖZ

 5425243051

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

Engelliler Komisyon Temsilcisi

     

Shçek Komisyon Temsilcisi

     

AVCILAR  İlçe Başkanı

 MEHMET KAHRAMAN

  5304657034

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

BAHÇELİEVLER İlçe Başkanı

ZEHRA KİLİM KESKİN

 5067150131

zehrakeskin3428@hotmail.com

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

Engelliler Komisyon Temsilcisi

     

Shçek Komisyon Temsilcisi

     

SULTANGAZİ  İlçe Başkanı

 MUSTAFA TINMAZ

5342158042

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

 BAŞAKŞEHİR  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 OKTAY GÜLTEKİN

5069009611 

oktaygltkn@hotmail.com

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

BEYLİKDÜZÜ  İlçe Başkanı

  ŞENER SARIKOZ

5052413400

ssarıkoc61@hotmail.com

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe İş Yeri Temsilcisi      
İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi  

 

 

 ESENLER  İlçe Başkanı

 MEDENİ TAKAN

5327395776

medenitakan49@gmail.com 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

BÜYÜKÇEKMECE İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     
İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi  

 

 

ÇATALCA İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi      
İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe Engelili Komisyon Bşk.      

FATİH İlçe Başkanı

YAŞAR YİĞİT

530514704

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi      
       
       

 EYÜPSULTAN  İlçe Başkanı

 MUSTAFA KURT

5357621395

mus_1919@hotmail.com

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi      
İlçe Kadın Kolları Başkanı      
       
       

ESENYURT İlçe Başkanı

 GÜLŞAH TURAN

   5536350462  

gülsahtarik67@icloud.com

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi      
       

 GAZİ OSMANPAŞA İlçe Başkanı

 VOLKAN HERDE

5468402239

volkanherde@hotmail.com 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe İş Yeri Temsilcisi

Mehmet ali AYDIN

5332749261 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı      
İlçe Engelliler Komisyon Başk.      
       
       

KAĞITHANE İlçe Başkanı

 SUZAN UGUZDOĞAN

 5052713310

merkez70@hotmail.com

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yaardrımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

BAKIRKÖY İlçe Başkanı

   

 

 İlçe  Başkan Yaardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     
İlçe Engelliler Komisyon Başk.      
       

SİLİVRİ İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

  ŞİŞLİ İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

BEYOĞLU İlçe Başkanı

 HARUN ALATAŞ

 5056524652

harunalatas1@hotmail.com

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

 BEŞİKTAŞ  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

ZEYTİNBURNU  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

KÜÇÜKÇEKMECE  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyonu Başk.

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe ıBaşkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yaardımcıısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyonu Başk.

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

 

 

+