Gaziantep Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

ABDURRAHMAN KARAKAYA

05054857748

 

İl  Başkan Yardımcısı

SERKAN ASLAN

   

il Teşkilatlandırma Bşk.

HÜSEYİN GÜLTÜRK

05336306286

 

İl Mali İşler Başkanı

ADNAN ERDOĞAN

 

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

HÜSEYİN BUDAK

 

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

İSMAİL ASLAN

 

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

M.SELİM YOZBATIRAN

   

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

   

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

     

Engelliler Komisyon Başkanı

     

SHÇEK Komisyon Başkanı

     

MEM.İş Yeri Temsilcisi

     
       

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

NİZİP İlçe Başkanı

AHMET TANRITANIR

5436036705

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

YAVUZELİ İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

HAMİT TÜNKMEN

5317936555

 

İlçe Başkan Yardımcısı

AYHAN ÖZKAYA

5422707770

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

REMZİYE GÖÇMEN

   

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

Engelliler Komisyon Başkanı

     

Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 

 

+