Denizli Temsilciliği

DENİZLİ ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

ÖZLEM TAM

        5055068204

 

İl  Başkan Yardımcısı

ERDAL ÖZNUR

               5066488216  

il Teşkilatlandırma Bşk.

OSMAN AKBABA

               5326847132  

İl Mali İşler Başkanı

UĞUR BAL

        5347740791

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

ERHAN AŞIK

           5339646605

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

YUSUF ABAMA

        5326847132

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

NEVZAT GÜLER

               5358198033  

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

     

Engelliler Komisyon Başkanı

     

SHÇEK Komisyon Başkanı

     

MEM.İş Yeri Temsilcisi

     
       

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

HONAZ  İlçe Başkanı

SELAMİ GÜLEÇ

        5324059472

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 TAVAS   İlçe Başkanı

ADNAN ALTUN

             5535905653

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

MEKEZEFENDİ  İlçe Başkanı

MELİS ORAL          5549996361

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

PAMUKKALE İlçe Başkanı

HİMMET AKBABA          5333142955

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

Engelliler Komisyon Başkanı

     

Shçek Komisyon Başkanı

     

ACIPAYAM İlçe Başkanı

RUKİYE OĞUZ GENÇOĞLU          5556111133

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

BAKLAN  İlçe Başkanı

AHMET SOLAK          5065710921

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

ÇARDAK  İlçe Başkanı

BARIŞ CEYLAN          5548022894

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

 

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

SARAYKÖY  İlçe Başkanı

DURAY ÜNAL          5558318834

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

SERİNHİSAR   İlçe Başkanı

İSMAİL AKYOL          5334154500

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 

 

BOZKURT İlçe Başkanı

MUSTAFA İMİR         5444701631

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

BULDAN İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

BABADAĞ  İlçe Başkanı

SALİH AKÇAY 5057480080

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

ÇAMELİ  İlçe Başkanı

SAFFET KUŞ         5365770036

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

 GÜNEY  İlçe Başkanı

AYKUT ÖZBULUT  

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

ÇİVRİL İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

KALE İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

 İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 

 

+