Bitlis İl Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

FATİH SOYALAN

5369343343

 

İl Başkan Yardımcısı

ABDURRAHİM ÇETİNKOL

5303258118

 

il Teşkilatlandırma Bşk.

METİN TAN

5363430526

 

İl Mali İşler Başkanı

ÜMİT VURAL

5524006116

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

ABDURRAHMAN SÖNMEZ

5062566111

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

İKRAM KAPLAN

5327986675

 

İl Sosyal İşler Başkanı

ERHAN KIRGIZ

5318948487

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

   

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

     

Engelliler Komisyon Başkanı

     

SHÇEK Komisyon Başkanı

     

MEM.İş Yeri Temsilcisi

     
       

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

GÜROYMAK  İlçe Başkanı

ADNAN DAYAN

5367939617

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET YARADILMIŞ

5383165600

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 SUAT VURAL

5423767137

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 İlçe Başkanı

   

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

Engelliler Komisyon Başkanı

     

Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

 İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Bşk

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

 

+