Niğde Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

SEZGİN GÜZEL

5076070232

Sguzel67@hotmail.com

İl  Başkan Yardımcısı

İDRİS SOYER

5376881636

İl Teşkilatlandırma Bşk.

BİLGEHAN ÇİFTÇİ

5302832631

İl Mali İşler Başkanı

ERKAN ÖZCAN

5059257983

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

MUHAMMET YILDIRIM

5376188005

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

İSA AYDOĞAN

5436140652

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

AHMET TANIK

5394106667

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ALİ OSMAN TANIK

5373410340

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

NEDİM CAN

5385010261

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

GÜLCAN ÖZCAN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

NAZİF ARIKAN

5065157873 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

GÜLCAN ÇAL

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HASAN BOZDAĞ

5052582151 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

İSMAİL ÖZCAN

 5307872291

 

Denetleme Kurulu Başkanı

MURAT ASLANBOĞA

5064812638 

 

Denetleme Kurulu Raportörü

AYLA TOPACIK

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

MEHMET EMİN ALTINTAŞ

 5383051789

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ARİF ARPACI

5354553492 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ZEKERİYA ECEMİŞ

5379635362

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

SALİM TURA

 5367477188

 

Disiplin Kurulu Başkanı

ZAFER BARAN

5364629067

 

Disiplin Kurulu Raportörü

EMİNE ÖZBEK

 

Disiplin Kurulu Üyesi

MEHMET CAYMAZ

5368650975

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ABDULKADİR COŞKUN

5323054454

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

SABRİ AĞRILI

5363434821

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

AHMET ÇELEBİ

5304672668

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

BOR  İlçe Başkanı

ADEM YETİŞ

 5374620473

 

İlçe Başkan Yardımcısı

AHMET ŞENGÜL

      5467644534

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ULUKIŞLA İlçe Başkanı

  

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ÇİFTLİK İlçe Başkanı

 

 

İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe  İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ÇAMARDI İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

 ALTUNHİSAR  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım