Manisa Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube Başkanı

BÜLENT ECEVİT ÖZBEK

5387670543

Şube Başkan Yardımcısı

UMUT AYDAŞ

5324862445

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

MURAT TÜRE

5449571818

Şube Mali İşler Başkanı

EMRE ASLAN

5061173039

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

LEVENT GENÇTÜRK

5354268454

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

OKAN ÇELEBİ

5069914079

 

Şube Sosyal  İşler Başkanı

H.HÜSEYİN KESKİN

5367879130

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Şube Engelliler Komisyon Başkanı

Şube SHÇEK Komisyon Başkanı

Şube MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

ŞEHZADELER İlçe Başkanı

MERVE YURTÇU

5549816523

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

CENGİZ İŞBİLEN

5374336558

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 YUNUSEMRE  İlçe Başkanı

TAMER GÜL

5054432263

 İlçe Başkan Yardımcısı

DUYGU KAHRAMAN

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ALAŞEHİR İlçe Başkanı

YÜKSEL SARIKAYA

5457174411

İlçe Başkan Yardımcısı

HASAN KEREMOĞLU

5367412151

İlçe Başkan Yardımcısı

NURETTİN TÜTMEZ

5369217811

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

AHMETLİ   İlçe Başkanı

SÜLEYMAN ERKEN

5314357732

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 GÖLMARMARA İlçe Başkanı

TAMER GÖKMEN

5327043669

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ADEM CÖMERT

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 GÖRDES İlçe Başkanı

İSA YILMAZ

5424164891

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

İLYAS AYDIN

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ERGÜN ÇETİN

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 SOMA  İlçe Başkanı

İSMAİL ARSUN

5069291346

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 KAZIM AKYOL

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 FEVZİ ATİK

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  TURGUTLU İlçe Başkanı

ATA KESKİN

5303237955

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SEFA KARAMAN

5443070507

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 SARUHANLI İlçe Başkanı

EROL NEŞELİ

5326864908

 

İlçe Başkan Yardımcısı

UĞUR DİNMEZ

5467481348

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

BEGÜM ASAL

5544493938

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

KULA  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım