Ağrı Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

OSMAN AKSOY

5433230338

İl  Başkan Yardımcısı

MAKSUT YALAZİ

5075868036

il Teşkilatlandırma Bşk.

MUSTAFA AKSOY

5058583458

İl Mali İşler Başkanı

KIYASETTİN KILIÇASLAN

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

REMZİ OĞUZ

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

FATİH DURMUŞ

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

METİN KAYA

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

MİNE GÜNDÜZ

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

PATNOS İlçe Başkanı

HABİP DEĞERLİ

5303487622

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

TUTAK İlçe Başkanı

HASAN ÖZKILIÇ

   5458150304

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ELEŞKİRT  İlçe Başkanı

CELAL ÇELİK

  5336552432

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 NİHAL GÖMLEKSİZ

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 SUNGUR GENCER

 

 

İlçe Eğitim İşleri Başkanı

MÜSLÜM YETER

İlçe Sosyal İşleri Başkanı

TURGAY GARİPOĞLU

İlçe Mali İşler Başkanı

MAHMUT YERLİKAYA

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım