Kayseri Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube Başkanı

ADEM ERDOĞAN

5309726686

ademerdogan@hotmail.com

Şube  Sekreteri

ZAFER ALBAYRAK

5398817067

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

FERHAT YILMAZ

5379541413

Şube  Mali İşler Başkanı

MUAMMER YILMAZ

5428479797

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

İRFAN DURMUŞ

5065331323

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

GÜLDANE ERKUŞ

5305601184

 

Şube  Sosyal  İşler Başkanı

HACIİBRAHİM AÇIKGÖZ

5457258361

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

SÜLEYMAN AKTAŞ

5344484988

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MUSTAFA SOMUNCU

5386420717 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET ORTAŞ

5365408474 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MUSTAFA ÇEVİK

5058323190 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

OSMAN MERTOĞLU

5512171217 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

TARIK KOÇ

5373528868 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

İBRAHİM GÜNGÖR

5323479051 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

NEZİHAT TAŞ

5322039086 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

MEHMET DENİZ

5376107348 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET KASIM ÖZTÜRK

5335512425 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

FUAT CİHAN

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ABDULLAH YILDIZ

5378429841 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

YAŞAR CEBECİ

5435536247

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

GAMZE ÜNALAN

5071432004 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

HÜSNİYE KAYHAN

5324074850 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

İSA DURAN

5365154352 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

EROL KILIÇ

5533610738 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek


 

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

FATMA ÖRGEN

Şube Kadın Kolları Komisyon üye


Şube  Kadın Kolları Komisyon üye

İl Engelliler Komisyon Başkanı

AKAR DEMİR

İl SHÇEK Komisyon Başkanı

ÖMER TEKBAŞ

İl MEM.İş Yeri Temsilcisi


ŞUBE- İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 MELİKGAZİ  İlçe Başkanı

ERDOĞAN AĞCA

 5392220023

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MUSTAFA ÇAKIR

 5378466835

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

ESAT BEHŞİ

 5074502001

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

ZELİHA DEMET TOSUN  5324528892

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

AYSUN ÇETİN  5435717919

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

REMZİ KAYABAŞI  5436782421

KOCASİNAN  İlçe Başkanı

DİNÇER BALIKÇI

 5442726767

 

İlçe Başkan Yardımcısı

FAİK ÖZÜBERK

 5312346738

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

TURGUT ŞAHAN

 5068711601

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Temsilcisi

HİLMİ TOY  5533282899

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

HAMİT TOYBAZ  5358627487

TALAS  İlçe Başkanı

TUNCAY YILMAZ

 5385536968

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET KASIM ÖZTÜRK

 5335512425

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MEHMET TAHTA

 5375803572

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

FATMA ÇELİK BAKIŞ  5385722979

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

AYHAN SABUNCU  5336363919

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

HASAN KARAKAŞ  5076294177

AKKIŞLA  İlçe Başkanı

 MUZAFFER ARSLAN

 5365019993

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 AHMET AYDIN SAVAŞ

 5446038863

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MEHMET DEMİRTAŞ

 5412654214

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 BÜNYAN  İlçe Başkanı

 SERDAL AĞIR

5459392367

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 MUSTAFA ÖZDEMİR

5554949617

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MEHMET TAŞTAN

5347779760 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

HACILAR  İlçe Başkanı

 EYÜP ALLAK

5064660165 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 MUSTAFA YILDIZ

5355228563 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MUSTAFA ÖZCAN

5063165515 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İNCESU   İlçe Başkanı

 ORHAN AYDIN

5462880914

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 ALİ FATİH ALKIŞ

5332823582 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MUSTAFA BURAK SOBACI

5070367136 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 PINARBAŞI  İlçe Başkanı

 MEHMET YAVUZ

 5076384072

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 FERHAT ERASLAN

 5069527235

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 ERDAL ÇELİK

 5427443081

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

FELAHİYE  İlçe Başkanı

 MUAMMER GEZE

5327868427

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 ŞEREF BALABAN

5336231040 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 SELİM BOĞUTEKİN

5539603808 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

TOMARZA İlçe Başkanı

 YASİN ŞAHİN

 5302077838

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 ESMA ÜNLÜ

 5070579676

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 SARIZ İlçe Başkanı

 AHMET CULHA

5449440025

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 MEHMET TÜRKMEN

5366639265 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MEHMET ÖZKAN

5362562434 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 YEŞİLHİSAR  İlçe Başkanı

 MUSTAFA KISA

 5334480079

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 ŞABAN YİĞİT

 5069306763

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MUSTAFA SOYLU

 5419193850

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

DEVELİ İlçe Başkanı

 FİKRET SELÇUK GÜNDÜZ

 5464836830

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 AHMET AKTAŞ

 5434475798 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 FEHMİ OKTAY

 5327879803 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

 

İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım