Isparta Temsilciliği

 

ISPARTA  ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı



İl  Sekreteri


il Teşkilatlandırma Bşk.

İl Mali İşler Başkanı


 

İl Mevzuat işleri Başkanı


 

İl Eğitim İşleri Başkanı


 

İl Sosyal  İşler Başkanı


İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

YALVAÇ  İlçe Başkanı

HASAN KAPUCU

05395713850

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

RAMAZAN KALEM

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

CİHANGİR BÜYÜKKORKMAZ

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

  İlçe Başkanı

 

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım