Denizli Temsilciliği

DENİZLİ ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

ERHAN AŞIK

5339646605

İl  Başkan Yardımcısı

SALİH AKÇAY

il Teşkilatlandırma Bşk.

KEMAL TATAR

İl Mali İşler Başkanı

HİMMET AKBABA

5333142955

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

HALİT ALTUN

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

RAMAZAN ABAZ

5335112390

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

SEMRA ERDEMİR

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

OSMAN BAYDEMİR

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

YILMAZ GEZE

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

FEVZİ ABAZ

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ALİ ERCAN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HALİL EVŞEN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

AYŞEGÜL KARPUZ

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

ALİ ÇİL

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

TUNCAY GÖRGÜLÜ

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

FATMA TEMELOĞLU

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ŞENOL MENTEŞ

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

CENGİZ YILDIRIM

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

MUSA AKBABA

 

Disiplin Kurulu Üyesi

CENGİZ UYGUN

 

Disiplin Kurulu Üyesi

FATİH DEMİRAL

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

FAYİK ŞİMŞEK

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

ADEM AKYOL

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

OSMAN TÜRK

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

HONAZ  İlçe Başkanı

SELAMİ GÜLEÇ

5324059472

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 TAVAS   İlçe Başkanı

MESUT ÖNERİ

   5454013601

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BAKLAN  İlçe Başkanı

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

PAMUKKALE İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

MERKEZEFENDİ  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ACIPAYAM  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BABADAĞ İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BEYAĞAÇ  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

BEKİLLİ  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

BOZKURT İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 BULDAN İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

ÇAL  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk.

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ÇAMELİ  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 ÇARDAK İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

ÇİVRİL İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

KALE İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 SARAY İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

SERİNHİSAR İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım