Ardahan İl Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube Başkanı

Şube Başkan Yardımcısı

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

Şube Mali İşler Başkanı

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

 

Şube Sosyal  İşler Başkanı

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Şube Engelliler Komisyon Başkanı

Şube SHÇEK Komisyon Başkanı

Şube MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

GÖLE İlçe Başkanı

MURAT ÖZTÜRK

05388954722

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

GÖKAY CABAK

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 BAHATTİN KARADAĞ

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım