TEÇ-SEN 1.OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI

I.OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZ YAPILDI.

 

Sendikamızın I.Olağanüstü Genel Kurulu 08-09/12/2007 tarihleri arasında yapıldı. Açılış ve Yoklamayla toplantı yeter sayısının sağlandığı genel kurulumuzun divan başkanlığı seçimi yapıldı. Seçim sonucunda Divan başkanlığına Haluk ÖZGÖNÜL, Başkan Yardımcılığına Abdullah KİLCİ, Katip Üyeliklere Mustafa ŞİMŞEK ve Orhan BEDİR getirildi.

 

Genel Başkanımız Ümit DEMİREL’in açılış konuşmasıyla başlayan genel kurulumuz, Genel Sekreter S.Burçin POYRAZ’ın 11 Aylık Faaliyet Raporunu okumasıyla devam etti. Denetleme kurulu raporunun okunup, onaylanmasının ardından, tüzük değişikliği önergelerine geçildi. Tüzük değişikliğinin en önemli ayağını oluşturan “Sendikamız Genel Merkezinin Ankara iline Taşınması” gündem maddesi kabul edilerek, 6 ay içerisinde sendikamızın genel merkezinin Ankara’ya taşınması için gerekli tedbirlerin alınmasına karar verildi.

 

Sendikamızı Ankara ilinde etkin ve verimli bir şekilde yönetecek Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Merkez Denetleme Kurulu Üyelerinin Seçimi 09/12/2007 tarihinde delegelerimizin yoğun katılımı ile yapıldı.

 

Divan Başkanlığına, Genel Başkanımız Ümit DEMİREL’in ve Genel Teşkilatlandırma Sekreteri M.Selim YURDAKUL’un aday listeleri ve dilekçeleri verildi. Oy kullanma işlemleri tamamlamasının ardından, Ümit DEMİREL ve M.Selim YURDAKUL el ele salona gelmesi yoğun alkışlarla karşılandı.

 

Seçim Kurulu Tarafından yapılan ilk açıklamaya göre, oy kullanan delege sayısının 254, boş oy 2, geçerli oy 252 olduğu ve oy dağılımın Ümit DEMİREL 161 oy,  M.Selim YURDAKUL 91 oy aldığı açıklanmıştır.

 

Kurucu Genel Başkanımız Ümit DEMİREL seçim sonucunda tekrar Genel Başkanlığa seçilmiş olup, Yeni Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Denetleme Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu üyelerinin isim listesi aşağıdadır..

 

Sendikamızın Yeni Yönetim Kuruluna yeni görevlerinde başarılar dileriz.

     

TEÇ-SEN MERKEZ YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

TEÇ-SEN MERKEZ YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Ümit DEMİREL    (GENEL BAŞKAN)

Mustafa TÜRKER

Salih Burçin POYRAZ

Murat YILDIRIM

Niyazi DAĞCI

Naile ÖZER

Ekim EDİŞ

Murat EMİLLİ

Hülya SAYMAZ

Ünal CAN

Erdoğan YAZICI

Ziya ÖZEN

Cemil ÖZDEMİR

Songül YİĞİTBAŞ

     

TEÇ-SEN MERKEZ DENETLEME KURULU ASİL ÜYELERİ

TEÇ-SEN MERKEZ DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELERİ

İlhan ÖZDEMİR

Tuncay GÜLER

Hasan AKSÜT

Davut YILDIRIM

Sami ŞAHİN

İlyas AYDIN

     

TEÇ-SEN MERKEZ DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

TEÇ-SEN MERKEZ DİSİPLİN

 KURULU YEDEK ÜYELERİ

İlhan OKAN

Mehmet ATEŞ

Eyüp AKIN

Yücel YILMAZ

Erensoy USTA

Aydın ÜYÜR

 
  


Facebook'ta Paylaş yorum ekle
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım