Balıkesir Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

MEHMET GÜNEL

5388965949  

 

İl  Sekreteri

MENDERES KARAKUŞ

5304193756

 

il Teşkilatlandırma Bşk.

YILDIRIM YARDIM

5372365017 

 

İl Mali İşler Başkanı

MUSTAFA DERE

5366359019

 

İl Mevzuat işleri Başk.

İRFAN ÇİFTÇİ

5386686857 

 

il Eğitim İşl.Bşk

HABİL YILDIZ

5366359019 

 

il Sosyal  İşl.Bşk

AHMET ADIGÜZEL ÖZER

5337718940

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Bşk.

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

UĞUR TAMER EREN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

ERSİN ŞAHİN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

KADIN KOLLARI BAŞKANI

 

 

 

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 GÖNEN  İlçe Başkanı

CEM ALTEN

 5468103487

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

CAFER ÖZDEMİR

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

ALTIEYLÜL  İlçe Başkanı

 FERRUH ÇAĞAN

 5532517062

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 İBRAHİM TAŞDEMİR

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 YAŞAR AKIN

 

 

 

 

 

 

 BANDIRMA İlçe Başkanı

EMEL CESUR

 5446186090

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

SUKUN SEMA YÜKSEL

 5337829333

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SADIK BULUT

 5069265126

 

 BURHANİYE İlçe Başkanı

 SİNAN ÖRNEK

  5057855590

 

İlçe Başkan Yardımcısı

KEMAL BİLGİN

  5359750260

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MURAT ACAR

  5056340621

 

 EDREMİT İlçe Başkanı

İRFAN ÇİFTÇİ

 5386686857 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

ZİYA TÜRKYILMAZ

 5425648031 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

UĞUR TAMER EREN

 5334504899 

 

 AYVALIK  İlçe Başkanı

MUSTAFA SARIÇİÇEK

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ARİF DAĞ

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

PERİHAN KARATAŞ

 

 

 GÖMEÇ İlçe Başkanı

ŞEREF EKER

 5412046439 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

SONER YÜRÜMEZ

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AYHAN DEMİRALAY

 

 

 ERDEK  İlçe Başkanı

ALAATTİN GÜMÜŞ

05058213685 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ÖZLEM SERİN

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MUHAMMET DEMİR

 

 

KARASİ  İlçe Başkanı

 ORKUN CİVELEK

5436267735 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 SEVAL DALOĞLU

  5536331428 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 SAVAŞ BULUT

  5454390646 

 

KEPSUT İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

SAVAŞTEPE İlçe Başkanı

FEVZİ EMEKTAR

 

 

İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SÜLEYMAN YAZLA

 

 

 İVRİNDİ  İlçe Başkanı

HAKAN IŞIK

  5325891715 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

EMİNE UYSAL

  5051537244 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

GÖKHAN DEMİRBAŞ

  5325891715 

 

 SUSURLUK İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

MANYAS  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 AYVALIK İŞ YERİ TEMSİLCİSİ

 ALPER YILDIZ

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 BİGADİÇ İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 SINDIRGI İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

+